fbpx

קורס nlp חינם

קורס NLP חינם – הדרכה חינמית איך ליצור תיאום ציפיות עם ילדים ונוער בעזרת NLP

טיפול NLP היא דרך מוכחת ועוצמתית. זה עוזר למנחים ומטפלים לנהל סדרות קצרות מועד עם ילדים ובני נוער על מנת לעזור להם להתמודד עם קשיים רגשיים ושהביטוי ההתנהגותי משתנה מאחד לשני. הדרכת מבוא זו יספק כלים פרקטיים מעולם ה-NLP על מנת ליצור בסיס איתן לניהול סדרות מפגשים קצרות מועד עם ילדים ובני נוער. ההדרכה החינמית מקנה שיטה פרקטית ליצירת תיאום ציפיות עם ילדים ובני נוער המהווה את היסודות של סדרת המפגשים. בעזרת ידע זה, מנחים ומטפלים יכולים להבין לעומק את הקושי שהילד/הנער חווה ולהתאים את סדרת המפגשים לצרכים הספציפיים שלהם. חיפשתם קורס NLP חינם ואנחנו עשינו הכל בכדי להנגיש לכם את הצעדים הראשונים הדרושים על מנת ליצור סדרת מפגשים קצרת מועד ומוצלחת עם ילדים ובני נוער.
תקבלו עכשיו 4 סרטוני הדרכה בחינם על הנחיית ילדים ונוער בעזרת NLP (קורס NLP דגיטלי)מלאו פרטים:

מהו NLP ומדוע הוא מועיל לילדים ובני נוער?

ניתוב או תכנות לשוני פיזיולוגי (NLP) היא אוסף של כלים פרקטים ועוצמתיים שמטרתם לאפשר לילדים ובני נוער להפוך לאקטיביים אל מול עולמם הרגשי. NLP הופכת מיום ליום ליותר ויותר פופולרית בטיפול בילדים ובני נוער, שכן היא יכולה ליצור שינויים עמוקים, בזמן קצר עם תוצאות הנשמרות לאורך זמן.

קורסי NLP לטיפול בילדים ונוער מוצעים למטפלים ומנחים כדי שילמדו כיצד להשתמש בכלים וטכניקות NLP בתרגול שלהם. קורסים אלו יכולים לעזור להם לקבל תובנה לגבי דפוסי ההתנהגות הלא מודעים המשפיעים על המחשבות, הרגשות וההתנהגויות של ילדים ובני נוער. עם הידע הזה, הם יכולים להתאים טוב יותר את הטיפולים שלהם לכל ילד/נער בנפרד.

באמצעות קורס NLP קצר, מטפלים ומנחים יכולים לפתח הבנה עמוקה יותר של הסיבות הבסיסיות לקשיים רגשיים ולהשיג דרכים יעילות יותר לטיפול בהן. על ידי שימוש ב-NLP כשיטה יחדנית ו/או עם שילוב שיטות טיפול אחרות, מטפלים מסוגלים לספק טיפול מקיף וממוקד  יותר לילדים ובני נוער.

היתרונות של קורס NLP למטפלים ומנחים

קורס NLP בתהמחות בילדים ונוער מספק למנחים ומטפלים שיטת עבודה עם התחלה, אמצע וסוף, עם  הכלים הדרושים להם כדי להבין טוב יותר את מצוקתם ולהגיע לתוצאות בזמן קצר. באמצעות קורס NLP, מטפלים לומדים כיצד לזהות את הקשיים לסוגיהם השונים של של המטופלים על מנת לטפל בצורה יעילה יותר בלקוחותיהם. באמצעות הכשרה זו, מטפלים ומנחים מקבלים הבנה מעמיקה יותר של הסיבות הבסיסיות להתנהגויות מסוימות וכיצד לטפל בהן בצורה הטובה ביותר. בנוסף, קורסי NLP מספקים למטפלים את ההזדמנות לחדד את כישורי התקשורת שלהם, ומאפשרים להם לתקשר טוב יותר עם המטופלים הצעירים שלהם כדי לעזור להם להגיע לתוצאות חיוביות. הכנו לכם הדרכה של 4 סרטונים – קורס NLP חינם כך שתוכלו להתרשם מהמרצה דוב רויטמן, מדרך הלימוד מהשיטה ועוד. אינכם מתחייבים לשום דבר סרטונים אלו ניתנים לכם בחינם לחלוטין!

מהם היתרונות של לימוד NLP מטפל או כפסיכותרפיסט

כמטפל או כפסיכותרפיסט, NLP יכול להיות כלי רב עוצמה לעזור ללקוחות שלך. קורס NLP בהתמחות בילדים ונוער מספקת הזדמנות לקבל שיטה מוכחת התורמת רבותלזהות מצבים רגשיים של הלקוחות הצעירים שלך באמצעות ניתוח של דפוסי שפה. זה גם מאפשר לך לנהל סדרות מפגשים יעילות יותר, כלים לבריאות הנפש וטכניקות טיפול קוגניטיבי התנהגותי שניתן להשתמש בהם במפגשים טיפוליים. לימודי NLP כמטפל וכפסיכותרפיסט יאפשרו לך להבין טוב יותר את המורכבות של התקשורת האנושית ולספק התערבויות מותאמות יותר עבור הלקוחות שלך.

סוגי כלים המשמשים עם NLP

NLP מספקת כלים פרקטיים ליצירת שינויים התנהגותיים, כאשר להבדיל משיטות טיפוליות אחרות אשר בכוונתם ליצור את שינוי התנהגותי ופונות לרובד ההתנהגותי כמקור ליצירת השינוי, NLP פונה לשינוי ברבדים של פרשנות מצבים וניהול רגשות כבסיס ליצירת שינוי התנהגותי, ורואה את השינוי ההתנהגותי כתוצר של שינוי עמוקים יותר ברבדים של הפרשנות ושל ניהול רגשות. זה הפך לפופולרי יותר ויותר בתחום הטיפול מכיוון שהוא מספק כלי רב עוצמה למטפלים להשיג תובנות לגבי המחשבות והרגשות של המטופלים שלהם. טכניקות NLP מאפשרות למטפלים לנתח שיחות, לזהות דפוסים בדיבור ולזהות את הסיבות הבסיסיות להתנהגות מסוימת. כ

משאבי NLP זמינים לפסיכותרפיסטים שאפתניים

לאנשי מקצוע כמו מנחים, מטפלים ופסיכוטרפיסטים שאפתנים יש גישה לשפע של משאבים שיעזרו להם להפוך לאנשי מקצוע מצליחים וטובים יותר. NLP הוא משאב כזה שיכול לספק למטפלים את הכלים הדרושים כדי להבין טוב יותר את הלקוחות שלהם וליצור תוכניות טיפול יעילות וקצרות מועד. ניתן להשתמש ב-NLP כדי לקבל תובנות מעמיקות יותר לגבי המחשבות והרגשות של המטופלים הצעירים שלהם. עם משאבי ה-NLP הנכונים, אנשי מקצוע שואפים יכולים לפתח את הכישורים הדרושים להם כדי לעזור לילדים ובני נוער לשפר את איכות חייהם.

קורס התמחות NLP בילדים ונוער – דיגיטלי – ref

אודות הקורס

קורס התמחות NLP בילדים ונוער – דיגיטלי – fv

אודות הקורס

סדנת שיווק לבוגרי הקורסים והסדנאות שלנו

אודות הקורס

סדנה לקות בוויסות והפרעות קשב – NLP לילדים ובני נוער

אודות הקורס
054-2900-110
צרו קשר