fbpx

אודותנו

NLP Kids Academy הוקמה על ידי דוב רויטמן במטרה להנגיש את ה-NLP להנחיית ילדים ובני נוער.

בהתחשב שה-NLP נוצר להנחיית מבוגרים ובדרך הקלאסי שהוא נלמד אינה מתאימה על מנת ליצור שינויים אצל ילדים ובני נוער,

נדרשת שיטת הנחיה מותאמת המדברת את השפה ומתאימה לשינוים שילדים ובני נוער זקוקים להם.

מזה 15 שנים דוב חוקר, מבצע מודלינג, מנחה ילדים ובני נוער בקליניקה פרטית ומלמד איך להנגיש את ה-NLP לילדים ובני נוער.

החזון של NLP Kids Academy הוא להכשיר מנחים המתמחים בהנחיית ילדים ובני נוער בגישת NLP המותאמת ליצירת שינויים אצל הדור הצעיר,

ולעזור לאותם מנחים לפלס את דרכם המקצועית על מנת שיגיעו לכמה שיותר ילדים ובני נוער ולאפשר להם להפוך לאדריכלי חייהם.

תכניות הלימוד ב- NLP Kids Academy מסתמכים על תוכניות NLP Practitioner ו- Master Practitioner שה-NLP מציע ומונגשים לילדים ובני נוער.

מה הן היתרונות ללמוד ב- NLP Kids Academy:

  • יצירת בידול מיתר מנחי NLP בהתמקדות בפלח של ילדים ובני נוער אשר הביקוש הולך וגדל מיום ליום.
  • רכישת שיטת עבודה מובנית עם התחלה אמצע וסוף הממוקדות בילדים ובני נוער.
  • השיטה הנלמדת מאפשרת עבודה גם עם קהל של מבוגרים (מה שלא ניתן להיפך).
  • ליווי מקצועי של סופרויז’ון בעת יישום בשטח של התכנים הנלמדים.
  • להשתלב בפרוייקטים קהילתיים ש- NLP Kids Academy מובילה על מנת ליצור מרחב למידה והתנסות בשטח.
  • התמחות בתחומים ספציפיים הנוגעים לילדים ובני נוער כמו ויסות רגשית והפרעות קשב וריכוז, טיפול בטראומה, מחלות כרוניות וחולי סרטן. 

ההתחלה…

כל תינוק נולד עם יכולות ופוטנציאל להתפתח ולהגיע לכל מקום שהוא יסמן לעצמו.
בדרך פוגשים אילוצים, מתמודדים עם מכשולים ובמקרים רבים שורדים מצבים קשים המשאירים צלקות. במקרים רבים החוויות הטמונות בדרך גורמות לאותו ילד, שהולך ומתפתח, לאבד את האמונה בפוטנציאל הטמון בו וזה ניכר בהתנהלות היומית. (יש כאלה שהביטוי מופיע כקושי להירדם בלילה, אחרים סובלים מהרטבת לילה, טראומות, טיקים, קשיים בלימודים ועוד…)

דוב רויטמן – NLP Trainer מייסד ומנהל את NLP Kids Academy

יש האומרים שאנשים מביאים את המסר שלהם לעולם, דרך ריפוי הפצעים של עצמם.
לא זכור לי שכילד בכלל חשבתי על לעזור לילדים ובני נוער, להתמודד עם קשיים ולשפר את איכות חייהם. אך כן זכור לי שהייתי זקוק לעזרה והכוונה שכזו.

לאורך 8 שנים (מגיל 4 עד גיל 12)  טופלתי ע”י פסיכולוג . אני לא זוכר הרבה מהשנים הראשונות של הטיפול למעט מספר תמונות. הזיכרונות שלי הן בעיקר מהשנים האחרונות של הטיפול.

זכור לי שבעיקר דיברתי, שיחקתי בכל מיני משחקי שולחן ולפעמים ציירתי. אין לי ספק שטיפול זה עזר לי, קשה לי  לשים את האצבע  איך בדיוק אך זו ההרגשה שלי.

בגיל 14 התמזל מזלי והורי הציעו שאשתתף בסדנה חווייתית בתחום
הדמיון המודרך ואז, באותו הקורס הרגשתי שהגעתי הביתה!! הרגשתי
שקבלתי את הוראות ההפעלה של עצמי!!.

 זכור לי שההתפעלות הגדולה ביותר עבורי הייתה ההבנה שמצבים רגשיים קשים, שקודם לכן היו מכניסים אותי למצב של חוסר אונים  ופאסיביות, הם הפיכים.  כלומר הם מצבים שניתנים לשינוי. ויותר מזה, הבנתי שזה בשליטתי!!  המעבר מתחושה של חוסר אונים לתחושה של שליטה על הרגשות וההתנהגות שלי, היה דבר מדהים עבורי. הכלים שרכשתי בגיל כל כך צעיר, ליוו ועיצבו אותי, עזרו לי להתמודד עם אין ספור אתגרים בחיים.

החזון והעתיד

אני  לא יכול להחזיר את הגלגל לאחור אבל בהחלט יכול להסתכל קדימה! אני הייתי בר מזל. אך יש אחרים שלא זכו לקבל את אותם כלים.. זו למעשה הסיבה שלאחר שבע שנים של הכשרת מנחים לעבודה עם מבוגרים, בעזרת דמיון מודרך ו-NLP, החלטתי לעשות את הצעד:  לסגור מעגל ולהקדיש את כל כולי להכשרת מנחים לעבודה עם ילדים ובני נוער,בגישה (שמבלי לשים לב) הלכתי ופיתחתי לאורך השנים. קודם כמונחה ולאחר מכן כאיש מקצוע.

 לאורך השנים הנחיית ילדים ונוער הפכה לשגרת היום יום שלי. הנחתי הרבה מאד מפגשים פרטנים עם תוצאות טובות מאד… ולאט לאט נולד הרצון להגיע ליותר ילדים ובני נוער, לשפר את איכות החיים שלהם ולעזור להם להפוך לבני אדם שמנהלים את הרגשות שלהם. לכן התחלתי להנחות קבוצות. אך הרצון  להגיע לעוד יותר ילדים ובני נוער והצורך שלהם הובילו אותי להמסקנה המתבקשת: להכפיל את עצמי!

 זה מה שהוביל אותי לפתח גישה, (על פיה  אני עובד,) לכדי הכשרת אנשי מקצוע אשר בוער בליבם לשפר את איכות חייהם של ילדים ובני נוער ולאפשר להם לחיות בעולם טוב יותר.

 הגישה, אותה אני מלמד במהלך ההרצאות, הסדנאות והקורסים התגבשה בזכות אלפי הנחיות, הן הנחיות פרטניות והן קבוצתיות (של ילדים ובני נוער), וכן תוצאה ישירה של הצלחות והאתגרים אשר לימדו אותי מהי הדרך להגיע ולהוביל לתוצאות בזמן קצר.

כתובתנו: רח. האשל 12 רמת גן – מיקוד: 5243516

קורס התמחות NLP בילדים ונוער – דיגיטלי – ref

אודות הקורס

קורס התמחות NLP בילדים ונוער – דיגיטלי – fv

אודות הקורס

סדנת שיווק לבוגרי הקורסים והסדנאות שלנו

אודות הקורס

סדנה לקות בוויסות והפרעות קשב – NLP לילדים ובני נוער

אודות הקורס
054-2900-110
צרו קשר