fbpx

סדנת שיווק לבוגרי קורסי התמחות NLP בילדים ונוער

כבר למדתם שיטה מוסדרת ליצירת שינוי אצל ילדים ובני נוער
ורוצים ליצור להביא עוד ועוד ילדים ובני נוער לקליניקה?

אם עניתם “כן!” אפילו על חלק מהשאלות, אתם לא לבד!

בוגרים רבים, שרכשו ידע ולמדו גישה, חווים קושי לשווק את עצמם, להביא ילדים ובני נוער לקליניקה וליצור מקור פרנסה קבוע.
המכשול העיקרי הוא אחד, הם עצמם. החששות, האמונות המגבילות והדיאלוג הפנימי שלהם:

מי אני בכלל שאכתוב ואפרסם את עצמי?
מה אם לא אצליח להוביל את המונחה אל עבר השינוי שהוא מבקש לעצמו?
מה יגידו אנשים שיראו שאני עוסק/ת בהנחיית ילדים ונוער?
אין לי מספיק ניסיון
ועוד….

עכשיו זה הזמן ללמוד שיטה מוסדרת איך לשווק את עצמכם ובכך להביא יותר ילדים ובני נוער לקליניקה באופן קבוע, שיקבלו מתנה לחיים ולהגדיל את ההכנסה שלכם!

 סדנת שיווק לבוגרי קורס התמחות ילדים ונוער עובדת קודם כל על החסמים האישיים שלנו ורק אח”כ על שיטה מוסדרת לשיווק! במטרה אחת:
להגדיל את החשיפה ואת ההכנסות בקליניקה בעזרה לילדים ובני נוער

בוגרי הסדנה משתפים:

למי הסדנה מיועדת?

– בוגרי קורס התמחות NLP בילדים ונוער
– בוגרי קורס טראומה
– בוגרי סדנת לקות בוויסות והפרעות קשב
– בוגרי סדנת NLP לקבוצות

בגישת לימוד, המאפשרת תרגול וקבלת משוב, תוכלו בתום הסדנה:

איך הסדנה בנויה?

מתכונת לימודים

  • לאחר הרישום כל התוכן נפתח בפניכם, מתחילים לעבור על שיעורים בקצב שלכם.
  • יש שאלות? מעלים לקבוצת הוואטסאפ ומקבלים תשובות. 
  • את תרגולי השיווק מעלים לקבוצת הפייסבוק הסגורה והסודית ומקבלים משוב. (הקבוצה ממשיכה להיות פעילה להתייעצות גם לאחר סיום הסדנה)
  • אחת לחודש נפגשים בכיתה הוירטואלית לעזור לכם לחדד, להעמיק ובעיקר ליישם!!!!  

רוצה ללמוד איך להביא ילדים ובני נוער לקליניקה שלך?

מה מיוחד בסדנת השיווק לבוגרי קורסים וסדנאות שלנו?

למה ללמוד את הסדנה בצורה מקוונת?

עבורנו תהליך הלמידה יותר חשוב מתכני הקורס עצמם. אנו מאמינים בלמידה התפתחותית המאפשרת למצות 100% מהתכנים הנלמדים לאורך זמן. זה בדיוק כמו לקרוא ספר או לצפות בסרט יותר מפעם אחת –  כל פעם יש תובנות חדשות בהתאם להתפתחות האישית והמקצועית בכל רגע נתון. כך שסדנה זו נבנתה מבעוד מועד לאפשר למידה התפתחותית לאורך הזמן ולאפשר למשתתפים בו להיחשף לשיטת לימוד עתידנית. המשתתפים בסדנה הם בוגרים הקורסים והסדנאות שלנו, אשר ברשותם שיטה וארגז כלים רחב ועמוק המאפשר להם לעזור למונחים צעירים אך עדין לא יצרו לעצמם שיטתיות בעבודה השיווקית וחווים מחסומים אישיים “לצאת לאור העולם”.

100% אחריות

מנחה הקורס - דוב רויטמן

ההתחלה

כל תינוק נולד עם יכולות ופוטנציאל להתפתח ולהגיע לכל מקום שהוא יסמן לעצמו.
בדרך פוגשים אילוצים, מתמודדים עם מכשולים ובמקרים רבים שורדים מצבים קשים המשאירים צלקות. במקרים רבים
החוויות הטמונות בדרך גורמות לאותו ילד, שהולך ומתפתח, לאבד את האמונה בפוטנציאל הטמון בו וזה ניכר בהתנהלות היומית. (יש כאלה שהביטוי מופיע כקושי להירדם בלילה, אחרים סובלים מהרטבת לילה, טראומות, טיקים, קשיים בלימודים ועוד…)

ההשראה והריפוי העצמי…

יש האומרים שאנשים מביאים את המסר שלהם לעולם, דרך ריפוי הפצעים של עצמם.
לא זכור לי שכילד בכלל חשבתי על לעזור לילדים ובני נוער, להתמודד עם קשיים ולשפר את איכות חייהם. אך כן זכור לי שהייתי זקוק לעזרה והכוונה שכזו.
לאורך 8 שנים (מגיל 4 עד גיל 12)  טופלתי ע”י פסיכולוג . אני לא זוכר הרבה מהשנים הראשונות של הטיפול למעט מספר תמונות. הזיכרונות שלי הן בעיקר מהשנים האחרונות של הטיפול. זכור
לי שבעיקר דיברתי, שיחקתי בכל מיני משחקי שולחן ולפעמים ציירתי. אין לי ספק שטיפול זה עזר לי, קשה לי  לשים את האצבע  איך בדיוק אך זו ההרגשה שלי.
 בגיל 14 התמזל מזלי והורי הציעו שאשתתף בסדנה חווייתית בתחום הדמיון המודרך ואז, באותו הקורס הרגשתי שהגעתי הביתה!! הרגשתי שקבלתי את הוראות ההפעלה של עצמי!!.
 זכור לי שההתפעלות הגדולה ביותר עבורי הייתה ההבנה שמצבים רגשיים קשים, שקודם לכן היו מכניסים אותי למצב של חוסר אונים  ופאסיביות, הם הפיכים.  כלומר הם מצבים שניתנים לשינוי. ויותר מזה, הבנתי שזה בשליטתי!!  המעבר מתחושה של חוסר אונים לתחושה של שליטה על הרגשות וההתנהגות שלי, היה דבר מדהים עבורי. הכלים שרכשתי בגיל כל כך צעיר, ליוו ועיצבו אותי, עזרו לי להתמודד עם אין ספור אתגרים בחיים.  

החזון והעתיד…

אני לא יכול להחזיר את הגלגל לאחור אבל בהחלט יכול להסתכל קדימה! אני הייתי בר מזל. אך יש אחרים שלא זכו לקבל את אותם כלים.. זו למעשה הסיבה שלאחר שבע שנים של הכשרת מנחים לעבודה עם מבוגרים, בעזרת דמיון מודרך ו-NLP, החלטתי לעשות את הצעד:  לסגור מעגל ולהקדיש את כל כולי להכשרת מנחים לעבודה עם ילדים ובני נוער, בגישה (שמבלי לשים לב) הלכתי ופיתחתי לאורך השנים. קודם כמונחה ולאחר מכן
כאיש מקצוע
.
 לאורך השנים הנחיית ילדים ונוער הפכה לשגרת היום יום שלי. הנחתי הרבה מאד מפגשים פרטניים עם תוצאות טובות מאד… ולאט לאט נולד הרצון להגיע ליותר ילדים ובני נוער, לשפר את איכות החיים שלהם ולעזור להם להפוך לבני אדם שמנהלים את הרגשות שלהם. לכן התחלתי להנחות קבוצות. אך הרצון  להגיע לעוד יותר ילדים ובני נוער והצורך שלהם הובילו אותי למסקנה המתבקשת: להכפיל את עצמי!
 זה מה שהוביל אותי לפתח גישה, (על פיה  אני עובד,) לכדי הכשרת אנשי מקצוע אשר בוער בליבם לשפר את איכות חייהם של ילדים ובני נוער ולאפשר להם לחיות
בעולם טוב יותר
.
 הגישה, אותה אני מלמד במהלך ההרצאות, הסדנאות והקורסים התגבשה בזכות מאות הנחיות, הן הנחיות פרטניות והן קבוצתיות (של ילדים ובני נוער), וכן תוצאה ישירה של הצלחות וכישלונות אשר לימדו אותי מהי הדרך להגיע ולהוביל לתוצאות בזמן קצר.
כל המידע באתר מבוססת על הידע הרב שצברתי בתחום, ועל הניסיון שרכשתי לאורך השנים בהכשרת מאות מנחים בדמיון מודרך ו- NLP בחסות
אוניברסיטת בר אילן ואוניברסיטת חיפה. 

נתראה בקרוב, תמיד זמין להתייעצות,

דוב

שאלות נפוצות

דוב, האם אפשר לשאול אותך שאלות ולהתייעץ במהלך הסדנה?

בוודאי, זו הסיבה שברגע שמצטרפים לקורס מצטרפים לקבוצת וואטסאפ בה ניתן לשאול שאלות ולהתייעץ בכל עת.
בנוסף, כחלק מהסדנה, מתקיימים 4 מפגשים וירטואליים אשר נועדו לתת למשתתפים פלטפורמה נוספת להעלות את כל השאלות בהקשר ליישום התכנים הנלמדים בסדנה.

האם ניתן לשמור ולהדפיס את התכנים הכתובים המלווים את הסדנה?

בהחלט! ניתן לשמור את התכנים במחשב האישי ולהדפיס לשימוש אישי.

כמה זמן תכני הסדנה יישארו לי פתוחים?

תכני הסדנה יישארו לך פתוחים למשך 3 שנים ממועד תחילתה.

איך ניתן לשלם?

ניתן לשלם בכרטיס אשראי בתשלומים או בהעברה בנקאית בתשלום אחד וליהנות מהנחה נוספת

לפרטים נוספים צרו קשר : 054-2900110 – info@dovroitman.co.il